LOGOPEDA DLA DOROSŁYCH         Izabela Wiatrowska
 
Logopedia jest moją pasją, miłością nie pierwszą ale dozgonną.
*****
Na początku swojej kariery zawodowej postawiłam na "naukę polską". Jako biolog z wykształcenia pracowałam w Instytucie Biologii Doświadczalnej PAN. Jednak nie spełniłam się w roli naukowca.
***** 
Postawiłam swoje życie na jedną kartę i radykalnie zmieniłam profil wykonywanej pracy. Dzięki studiom podyplomowym, stałam się kolejno logopedą, a potem logopedą medialnym.
Teraz nareszcie robię to, co naprawdę sprawia mi ogromną satysfakcję. Dzięki mojej pracy, mówienie staje się dla coraz większej grupy ludzi radością i czystą przyjemnością.
Moje biologiczne podstawy, wbrew obawom wykładowców, znacznie ułatwiają mi pracę w zawodzie logopedy. Dogłębna wiedza dotycząca budowy i funkcjonowania organizmu człowieka, już nieraz ułatwiła mi i znacznie przyspieszyła prowadzoną terapię.
Ku ogromnemu zaskoczeniu w moim gabinecie zaczęło się pojawiać coraz więcej osób dorosłych i to właśnie na nich postanowiłam skupić uwagę.
 
*****
Prywatnie jestem mężatką, wychowuję wspaniałą 9 letnią córkę i jestem wychowywana (z niezłym skutkiem) przez mojego cudownego, wymarzonego kota.
*****
*****
*****